ick
444 5 425
ick - Haber Detay

İCK Güncel

Kalite avcılarından 150'yi aşkın rekor talep

15 Şubat 2018
Kalite avcılarından 150'yi aşkın rekor talep

Ankara iş ve sosyal yaşamına farklı bir boyut getirecek Ametist Park projesine şimdiye kadar rekor sayıda ön talep geldi.

Başkent başta olmak üzere, yurt genelinde büyük inşaat projelerine imza atan İCK Yapı tarafından hayata geçirilen Ametist Park’ın, Ankara’nın gelecek 10 yılda sıfır noktası olması planlanan Beytepe, Beysukent, Çayyolu aksında iş dünyasının önemli aktörlerinin buluşma noktası olması planlanıyor.

İCK Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kuru, ön talepleri almaya başladıkları Ametist Park’ta yaklaşık 2 aylık süreçte sağlık sektöründen, yeme-içmeye kadar geniş bir yelpazede 154 başvuru aldıklarını belirterek, “230 metre cadde cephesinde 50 ofis, 50 ticari alanı bünyesinde barındıran Ametist Park, Ametist Konutları ile birleşim alanında da uzun ve geniş bir yaşam sokağı ile hizmet verecek. Ametist Park’ta, alanında öncü firmalardan gelen ön talep başvuruları sevindirici. Ön talep toplamaya bir süre daha devam edeceğiz” dedi.

“İCK Yapı olarak ‘insan için tasarım’ ilkesiyle yürüdüğümüz bu yolda, projelerimizin her meslekten insana hitap edebiliyor olmasını önemsiyoruz” diyen Cemal Kuru, şunları söyledi:

“Ametist Park’ı, gerek bugünün ve geleceğin önemli lokasyonlarından birinde bulunması, gerek mimarisi ile pek çok farklı kitleye hitap edebilecek bir kompleks olarak düşünebiliriz. Nitekim gelen taleplerin yoğunluğu ve sektörel çeşitlilikten de bunu anlayabiliyoruz. Her ön talebi ekip olarak titizlikle değerlendiriyor ve Ankara’nın en seçkin projesine imza atmayı hedefliyoruz.”

Haber Bağlantısı İçin: Tıklayın

Bize Ulaşın

iletisim
+90 312 284 81 51
+90 312 284 80 77
info@ickyapi.com.tr
Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 31 / 1 Çukurambar ANKARA
Mesajınız iletildi. Size dönüş yapılacaktır. Teşekkürler...
Bir şeyler doğru gitmedi. E postamızı veya telefonlarımızı deneyin.

444 5 425

© OSİ 2024. İçerikler Koruma Altındadır.